Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Kadra 2020-21 - Szkoła Podstawowa nr 2 w Bystrej.Witaj!

Kadra

mgr Michał Kunce - Dyrektor Szkoły

Dyrektor szkoły

Nauczany przedmiot: informatyka

mgr Małgorzata Damek >>> zobacz więcej

Zajmowane stanowisko: wicedyrektor szkoły
Nauczany przedmiot: język polski

mgr Małgorzata Mackiewicz >>> zobacz więcej

Zajmowane stanowisko: pedagog szkolny;
Nauczany przedmiot: doradztwo zawodowe, zajęcia rewalidacyjne;

mgr Ewa Galas >>> zobacz więcej

Nauczany przedmiot: język polski; wychowawca na świetlicy;

dr Halina Magiera >>> zobacz więcej

Zajmowane stanowisko: bibliotekarz;
Nauczany przedmiot: język polski;
Wychowawczyni klasy VIb

mgr Anna Maślanka >>> zobacz więcej

Nauczane przedmioty: edukacja wczesnoszkolna, język polski, edukacja dla bezpieczeństwa; 
Wychowawczyni klasy IIa

mgr Alicja Kanik >>> zobacz więcej

Nauczane przedmioty: matematyka, informatyka;

mgr Małgorzata Frączek >>> zobacz więcej

Nauczane przedmioty: fizyka, matematyka;
Wychowawczyni klasy VIIa

mgr Joanna Osowska-Młynarczyk >>> zobacz więcej

Nauczany przedmiot: matematyka; wychowawca na świetlicy;

mgr Marek Ligęza >>> zobacz więcej

Nauczane przedmioty: historia, WOS, wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie;
Wychowawca klasy VIIIc

mgr Janusz Grygierzec >>> zobacz więcej

Nauczane przedmioty: historia, WOS, wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie;
Wychowawca klasy VIIIa

mgr Katarzyna Kołaczek >>> zobacz więcej

Nauczane przedmioty: język niemiecki, technika; wychowawca na świetlicy;
Wychowawczyni klasy IVa

mgr Agnieszka Trzopek >>> zobacz więcej

Nauczany przedmiot: język angielski;
Wychowawczyni klasy VIIc

mgr Zbigniew Paszek >>> zobacz więcej

Nauczany przedmiot: język angielski;
Wychowawca klasy VIa

mgr Małgorzata Dunat >>> zobacz więcej

Nauczane przedmioty: geografia, biologia, przyroda;
Wychowawczyni klasy VIIIb

mgr Marta Gleindek >>> zobacz więcej

Nauczane przedmioty: chemia, biologia; wychowawca na świetlicy;
Wychowawczyni klasy VIIb

mgr Aneta Piwowar >>> zobacz więcej

Nauczany przedmiot: religia

mgr Grażyna Żurad >>> zobacz więcej

Nauczany przedmiot: wychowanie fizyczne

mgr Marcin Węgrzyn >>> zobacz więcej

Nauczany przedmiot: wychowanie fizyczne

mgr Anna Omyła >>> zobacz więcej

Nauczany przedmiot: edukacja wczesnoszkolna; wychowawca na świetlicy;
Wychowawczyni klasy Ia

mgr Beata Kunicka >>> zobacz więcej

Nauczany przedmiot: edukacja wczesnoszkolna; wychowawca na świetlicy;
Wychowawczyni klasy IIIa

mgr Alicja Cecerska >>> zobacz więcej

Nauczany przedmiot: edukacja wczesnoszkolna; wychowawca na świetlicy;
Wychowawczyni klasy IIIb

mgr Wiesław Tomaszek >>> zobacz więcej

Nauczane przedmioty: plastyka; wychowawca na świetlicy;

mgr Maria Prostak >>> zobacz więcej

Nauczany przedmiot: muzyka

mgr Iwona Greń >>> zobacz więcej

Nauczany przedmiot: zajęcia rewalidacyjne;